S73305T-11.2896-X-30-R
DigiKeys produktnummer
3997-S73305T-11.2896-X-30-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-S73305T-11.2896-X-30-RCT-ND - Remsbit (CT)
3997-S73305T-11.2896-X-30-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S73305T-11.2896-X-30-R
Beskrivning
XTAL OSC XO 11.2896MHZ HCMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
11.2896 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S73305T-11.2896-X-30-R Modeller
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
7mA
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)