S312025-24.000-X-R
DigiKeys produktnummer
3997-S312025-24.000-X-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-S312025-24.000-X-RCT-ND - Remsbit (CT)
3997-S312025-24.000-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S312025-24.000-X-R
Beskrivning
XO 3225 HCMOS 24MHZ 1.2V
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,2V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,2V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
6mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)