S2A33025-125.000-P-X-M
DigiKeys produktnummer
3997-S2A33025-125.000-P-X-MTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-S2A33025-125.000-P-X-MCT-ND - Remsbit (CT)
3997-S2A33025-125.000-P-X-MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S2A33025-125.000-P-X-M
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
125 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S2A33025-125.000-P-X-M Modeller
Kategori
Utgång
LVPECL
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
70mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)