C3E-25.000-8-1010-R
DigiKeys produktnummer
3997-C3E-25.000-8-1010-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-C3E-25.000-8-1010-RCT-ND - Remsbit (CT)
3997-C3E-25.000-8-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3E-25.000-8-1010-R
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
C3E-25.000-8-1010-R Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)