C3E-12.000-12-1015-R
DigiKeys produktnummer
3997-C3E-12.000-12-1015-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-C3E-12.000-12-1015-RCT-ND - Remsbit (CT)
3997-C3E-12.000-12-1015-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3E-12.000-12-1015-R
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C3E-12.000-12-1015-R Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)