VSF-06-30-50-04-L1 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 4134-VSF-06-30-50-04-L1-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | VSF-06-30-50-04-L1 |
Beskrivning | VSF-06-30-50-04-L1 |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 180 Kontakt Uttag (honuttag) Genomgående hål Höghastighet |
Datablad | Datablad |
Kategori | Antal rader 6 |
Tillverkare AirBorn, a Molex company | Antal kolumner 30 |
Serie | Monteringstyp Genomgående hål |
Förpackning Bulk | Terminering Lödmetall |
Artikelstatus Aktiv | Egenskaper Skruvlås |
Kontaktdonsanvändning Bakplan | Kontaktytbehandling Guld |
Kontaktdonstyp Uttag (honuttag) | Kontaktyta, tjocklek 50µin (1,27µm) |
Kontaktdonsutförande Höghastighet | Strömklassning (Ampere) 2A |
Antal positioner 180 | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Antal inlästa positioner Alla | Spänningsvärde 200VAC |
Stigning 0,050" (1,27mm) |