CM2822H125AT
DigiKeys produktnummer
5673-CM2822H125ATTR-ND - Remsa och spole (TR)
5673-CM2822H125ATCT-ND - Remsbit (CT)
5673-CM2822H125ATDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM2822H125AT
Beskrivning
CMF HIGH CURRENT FUSE, 75VDC, 12
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
125 A AC 75 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 2-SMD, J-Lead
Kategori
Svarstid
Snabbt utsläpp
Tillv.
Inkapsling/låda
Serie
Brytkapacitet @ märkspänning
1kA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Smältning I²t
6000.0
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
cURus
Monteringstyp
Ytmontering
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Säkringstyp
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,228" x H 0,165" (7,30 x 5,80 x 4,20mm)
Strömklassning (Ampere)
DC-kallresistans
0.38 Ohms