G-410-V2325 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Aearo Technologies LLC, a 3M company
I lager: 6 181
Datablad
Skruvgenomföringar Termoplast Svart
Designing a Vibration Isolation Solution Modulus Shape Factor
G-410-V2325
DigiKeys produktnummer
EAR1243-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G-410-V2325
Beskrivning
SCREW GROMMET THERMOPLASTIC BLK
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Monteringshåldiameter
0,250" (6,35mm) 1/4"
Tillverkare
Huvudhöjd
0,230" (5,84mm)
Serie
Material
Termoplast
Förpackning
Påse
Färg
Svart
Artikelstatus
Föråldrad
Basproduktens nummer
Huvuddiameter
0,377" (9,58mm)