VUE-3215-FD25PX-N5
DigiKeys produktnummer
2084-VUE-3215-FD25PX-N5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VUE-3215-FD25PX-N5
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY - - 21.5"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Displaymoduler - LCD grafiska Displayport, DVI, HDMI, VGA 21,5" (546,10mm) 1920 x 1080
Kategori
Pekskärm
Kapacitiv
Tillverkare
Advantech Corporation
Diagonal skärmstorlek
21,5" (546,10mm)