BB-SMI6B12V-P230C1
DigiKeys produktnummer
2084-BB-SMI6B12V-P230C1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BB-SMI6B12V-P230C1
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 6 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Multi-Blade (Included) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW
Tillverkare
Advantech Corporation
Polarisering
Positiv spets, negativ hylsa
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
Hylskontakt, YD 2,5mm x 11,0mm
Form
Väggfäste (klass II)
Sladdlängd
60,2" (1,53 m)
Ingångstyp
Multi-Blade (Included)
Ingångsanslutning
Multi-Blade (Included)
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 1,85" x B 1,36" x H 1,04" (47,0 x 34,5 x 26,5mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CCC, cULus, GS, PSE, RCM, UKCA, UL
Ström - utgång (max)
500mA
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
6 W