BB-SMI6B-12-V-ST
DigiKeys produktnummer
2084-BB-SMI6B-12-V-ST-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BB-SMI6B-12-V-ST
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 6 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Multi-Blade (Included) Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
6 W
Tillverkare
Advantech Corporation
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Bulk
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
Oisolerad, förtent trådledning
Form
Väggfäste (klass II)
Sladdlängd
60,2" (1,53 m)
Ingångstyp
Multi-Blade (Included)
Ingångsanslutning
Multi-Blade (Included)
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 1,85" x B 1,36" x H 1,04" (47,0 x 34,5 x 26,5mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CCC, CE, cUL, FCC, GS, PSE, UL
Ström - utgång (max)
500mA