ATS-51425R-C1-R0
DigiKeys produktnummer
684-ATS-51425R-C1-R0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATS-51425R-C1-R0
Beskrivning
HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 19.5MM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kylare BGA Aluminium Montering upptill
Kategori
Form
Kvadrat, vinklad fläns
Tillv.
Längd
1,673" (42,50mm)
Serie
Bredd
1,673" (42,49mm)
Förpackning
Bulk
Fenhöjd
0,768" (19,50mm)
Artikelstatus
Aktiv
Termisk resistans @ tryckluftsflöde
1,90°C/W vid 200 LFM