ESMC-F-12-SGS-SMT-A-PP-T/R
DigiKeys produktnummer
2057-ESMC-F-12-SGS-SMT-A-PP-TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESMC-F-12-SGS-SMT-A-PP-T/R
Beskrivning
CONN RCPT VERT SMT 12POS 1.27MM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 Positioner Uttag Kontakt 0,050" (1,27mm) Ytmontering Guld
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Serie
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
Flash
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Isolering, färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,246" (6,25mm)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Kontakttyp
Honuttag
Brandklassning av material
UL94 V-0
Stil
Kort till kort
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal positioner
Sammankopplade stackhöjder
8mm, 9,5mm, 11,1mm
Antal inlästa positioner
Alla
Egenskaper
Kortguide, plocka och placera, mjuklodsretention
Delning - hopkoppling
Strömklassning (Ampere)
1,2A
Antal rader
2
Isoleringsmaterial
Termoplast
Radmellanrum - hopkoppling
0,050" (1,27mm)