DML-16-A-V-T-A
DigiKeys produktnummer
2057-DML-16-A-V-T-A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DML-16-A-V-T-A
Beskrivning
CONN HEADER VERT 16POS 3MM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 16 positioner 0,118" (3,00mm)
Kategori
Fästtyp
Låsramp
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,125" (3,18mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,390" (9,91mm)
Förpackning
Påse
Kontaktform
Kvadrat
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Mässing
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Termoplast
Antal positioner
Egenskaper
Kortguide
Antal rader
2
Arbetstemperatur
-45°C-125°C
Radmellanrum - hopkoppling
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Svart
Stil
Strömklassning (Ampere)
Varierar efter trådgrovlek
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
250V