A12H2100
DigiKeys produktnummer
5006-A12H2100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A12H2100
Beskrivning
AC/DC CONVERTER
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 105-125VAC Ingång
Kategori
Spänning - utspänning 1
12V
Tillv.
Ström - Utgång 1
21 A
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-71°C
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång
Typ
Kapslad
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 16,00" x B 7,37" x H 5,12" (406,4 x 187,2 x 130,0mm)