50390-020H0H0-001
DigiKeys produktnummer
4294-50390-020H0H0-001-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
50390-020H0H0-001
Beskrivning
20P, 2.0MM PITCH WTB HOUSING D/R
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Rektangulära kontakter - höljen Uttag White 0,079" (2,00mm)
Kategori
Stigning
0,079" (2,00mm)
Tillv.
Antal rader
2
Serie
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)