AC-4800-AA59569R36T0078
DigiKeys produktnummer
3479-AC-4800-AA59569R36T0078-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AC-4800-AA59569R36T0078
Beskrivning
AC-4800-AA59569R36T0078 1=1M
Tillverkarens standardleveranstid
1 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rörformig Jordfläta 0,078" (1,98mm, 5/64") - innerdiam. X Ange antal meter i orderkvantitet 36AWG
Kategori
Material
Koppar, tennpläterad
Tillverkare
AC Tasarim
Storlek, levererad
0,078" (1,98mm, 5/64") - innerdiam.
Serie
Tjocklek
0,020" (0,51mm)