ATX-H13-F-32.000MHZ-F25-T
DigiKeys produktnummer
535-ATX-H13-F-32.000MHZ-F25-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ATX-H13-F-32.000MHZ-F25-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ATX-H13-F-32.000MHZ-F25-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATX-H13-F-32.000MHZ-F25-T
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 32MHZ CMOS SMD
Detaljerad beskrivning
32 MHz TCXO CMOS Oscillator 1,68V-3,63V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,68V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±2,5ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
6mA
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Utgång
CMOS
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)