ATX-H12-F-25.000MHZ-G100-T
DigiKeys produktnummer
535-ATX-H12-F-25.000MHZ-G100-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ATX-H12-F-25.000MHZ-G100-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ATX-H12-F-25.000MHZ-G100-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATX-H12-F-25.000MHZ-G100-T
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ CMOS
Detaljerad beskrivning
25 MHz TCXO CMOS Oscillator 1,68V-3,63V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,68V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Ström - drift (max)
5,5mA
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)