ATX-H11-F-25.000MHZ-F25-T
DigiKeys produktnummer
535-ATX-H11-F-25.000MHZ-F25-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ATX-H11-F-25.000MHZ-F25-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ATX-H11-F-25.000MHZ-F25-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATX-H11-F-25.000MHZ-F25-T
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 25MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz TCXO CMOS Oscillator 1,68V-3,63V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,68V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±2,5ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
5,5mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Utgång
CMOS
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)