ATX-13-D-26.000MHZ-E05-T3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
I lager: 3 528
Datablad
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
Jauch Quartz
I lager: 507
QST
I lager: 109
Taitien
26 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 1,8V 4-SMD, utan ledning
ATX-13-D-26.000MHZ-E05-T3
DigiKeys produktnummer
535-ATX-13-D-26.000MHZ-E05-T3TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATX-13-D-26.000MHZ-E05-T3
Beskrivning
TCXO 2016 4-SMD 26MHZ 500PPB -30
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±500 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
2mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Utgång
Kapad sinusvåg
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)