ASV-50.000MHZ-E-T
DigiKeys produktnummer
535-10087-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-10087-1-ND - Remsbit (CT)
535-10087-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASV-50.000MHZ-E-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ASV-50.000MHZ-E-T Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
30mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (7x5,08)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,200" (7,00 x 5,08mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)