ASV-10.000MHZ-LCS-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 980
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Crystek Corporation
I lager: 0
ECS Inc.
I lager: 0
Datablad
IQD Frequency Products
I lager: 284
10 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ASV-10.000MHZ-LCS-T
DigiKeys produktnummer
535-13490-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASV-10.000MHZ-LCS-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ASV-10.000MHZ-LCS-T Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
10mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (7x5,08)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,200" (7,00 x 5,08mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)