ASTX-H12-20.000MHZ-I25-T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 986
Datablad
Direkt
ECS Inc.
I lager: 1 605
Datablad
20 MHz TCXO HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ASTX-H12-20.000MHZ-I25-T
DigiKeys produktnummer
535-ASTX-H12-20.000MHZ-I25-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ASTX-H12-20.000MHZ-I25-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ASTX-H12-20.000MHZ-I25-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASTX-H12-20.000MHZ-I25-T
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ HCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ASTX-H12-20.000MHZ-I25-T Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±2,5ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
4,8mA
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,037" (0,95mm)