ASTMTXK-32.768KHZ-LG-T10 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
SiTime
I lager: 34 034
Datablad
32.768 kHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,5V-3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Abracon Tiny But Mighty
ASTMTXK-32.768KHZ-LG-T10
DigiKeys produktnummer
ASTMTXK-32.768KHZ-LG-T10-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASTMTXK-32.768KHZ-LG-T10
Beskrivning
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ASTMTXK-32.768KHZ-LG-T10 Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,5V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±5ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
1,52µA
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-UFBGA, CSPBGA
Typ
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,54 x 0,84mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)