AST3TQ-T-25.000MHZ-28
DigiKeys produktnummer
535-12700-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AST3TQ-T-25.000MHZ-28
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AST3TQ-T-25.000MHZ-28 Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±280 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
7mA
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)