ASPIAIG-F5030-3R3M-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
ECS Inc.
I lager: 1 052
Datablad
3.3 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 8.1 A Max. 23,1mOhm Icke standard
Abracon: Who We Are Today
Abracon Molded Inductors
ASPIAIG-F5030-3R3M-T
DigiKeys produktnummer
535-14188-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASPIAIG-F5030-3R3M-T
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 8.1A 23.1 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ASPIAIG-F5030-3R3M-T Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 23,1mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
5030
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,217" x B 0,209" (5,50 x 5,30mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
8,7A
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)