ASHEK-32.768KHZ-LT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ASHEK-32.768KHZ-LT |
Beskrivning | XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ASHEK-32.768KHZ-LT Modeller |
Kategori | Spänning - källa 3,3V |
Tillv. | Frekvensstabilitet -140ppm, +10ppm |
Serie | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Ström - drift (max) 1,5µA |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Resonatorbas | Inkapsling/låda 4-SMD, utan ledning |
Typ | Leverantörens enhetsförpackning 4-SMD (3,2x2,5) |
Frekvens | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Funktion Aktivera/inaktivera | Höjd - monterad (max) 0,039" (1,00mm) |