ASG2-LJ-125.000MHZ-513291
DigiKeys produktnummer
535-ASG2-LJ-125.000MHZ-513291-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASG2-LJ-125.000MHZ-513291
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ASG2-LJ-125.000MHZ-513291 Modeller
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±35ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
40mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (2,5x2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)