ASE-50.000MHZ-L-R-T
DigiKeys produktnummer
535-ASE-50.000MHZ-L-R-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ASE-50.000MHZ-L-R-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ASE-50.000MHZ-L-R-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASE-50.000MHZ-L-R-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ASE-50.000MHZ-L-R-T Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
19mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)