ASCO-50.000MHZ-EK-T3
DigiKeys produktnummer
535-12076-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-12076-1-ND - Remsbit (CT)
535-12076-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASCO-50.000MHZ-EK-T3
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ASCO-50.000MHZ-EK-T3 Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
8,5mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)