ASAKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3
DigiKeys produktnummer
535-ASAKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3TR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ASAKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3CT-ND - Remsbit (CT)
535-ASAKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASAKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3
Beskrivning
XTAL OSC XO 32.768KHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,62V-3,63V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Serie
Ström - drift (max)
100µA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
CMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
10µA
Spänning - källa
1,62V-3,63V