ASADVN-50.000MHZ-XC-T
DigiKeys produktnummer
535-ASADVN-50.000MHZ-XC-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ASADVN-50.000MHZ-XC-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ASADVN-50.000MHZ-XC-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASADVN-50.000MHZ-XC-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V-3,63V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,6V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
6mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)