AR50LC-10.000MHZ-CBD
DigiKeys produktnummer
535-AR50LC-10.000MHZ-CBD-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AR50LC-10.000MHZ-CBD
Beskrivning
OSC ATOMIC CLOCK 10.0000MHZ CMOS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz Atom HCMOS Oscillator 5V 5-DIP modul
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AR50LC-10.000MHZ-CBD Modeller
Kategori
Utgång
HCMOS
Tillv.
Spänning - källa
5V
Serie
Frekvensstabilitet
±0,5 ppb
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-30°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Resonatorbas
Inkapsling/låda
5-DIP modul
Typ
Storlek/dimension
L 2,000" x B 2,000" (50,80 x 50,80mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,984" (25,00mm)