AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF-T | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF-T |
Beskrivning | XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ LVCMOS |
Tillverkarens standardleveranstid | 30 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 10 MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF-T Modeller |
Kategori | Spänning - källa 3,3V |
Tillv. | Frekvensstabilitet ±25 ppb |
Serie | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Ström - drift (max) 122mA |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Resonatorbas | Inkapsling/låda 4-SMD, utan ledning |
Typ | Leverantörens enhetsförpackning 4-SMD (9,7x7,5) |
Frekvens | Storlek/dimension L 0,382" x B 0,295" (9,70 x 7,50mm) |
Utgång LVCMOS | Höjd - monterad (max) 0,169" (4,30mm) |