AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF-T
DigiKeys produktnummer
535-AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF-T
Beskrivning
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AOCJYR-10.000MHZ-M5625LF-T Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
122mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (9,7x7,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,382" x B 0,295" (9,70 x 7,50mm)
Utgång
LVCMOS
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)