AK3AAIGDDF1-100.0000T
DigiKeys produktnummer
535-AK3AAIGDDF1-100.0000TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-AK3AAIGDDF1-100.0000TCT-ND - Remsbit (CT)
535-AK3AAIGDDF1-100.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AK3AAIGDDF1-100.0000T
Beskrivning
XTAL OSC XO 100MHZ LVDS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,375-3,63V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
35mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)