AK3AAIGDDF1-100.0000T | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | AK3AAIGDDF1-100.0000T |
Beskrivning | XTAL OSC XO 100MHZ LVDS SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,375-3,63V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Frekvensstabilitet ±25ppm |
Tillv. | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Serie | Ström - drift (max) 35mA |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Resonatorbas | Inkapsling/låda 6-SMD, utan ledning |
Typ | Leverantörens enhetsförpackning 6-SMD (3,2x2,5) |
Frekvens | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Funktion Aktivera/inaktivera | Höjd - monterad (max) 0,043" (1,10mm) |