ABS25-32.768KHZ-6-1-T
DigiKeys produktnummer
535-10241-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-10241-1-ND - Remsbit (CT)
535-10241-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABS25-32.768KHZ-6-1-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 6pF 50 kOhms 4-SOJ, 5,50mm avstånd
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABS25-32.768KHZ-6-1-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Inkapsling/låda
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,315" x B 0,150" (8,00 x 3,80mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,102" (2,60mm)