ABS07AIG-32.768KHZ-6-D-T
DigiKeys produktnummer
535-ABS07AIG-32.768KHZ-6-D-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABS07AIG-32.768KHZ-6-D-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ABS07AIG-32.768KHZ-6-D-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABS07AIG-32.768KHZ-6-D-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 6pF 80 kOhms 2-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABS07AIG-32.768KHZ-6-D-T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
32.768 kHz
Frekvenstolerans
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Lastkapacitans
6pF
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)