ABS07-166-32.768KHZ-T
DigiKeys produktnummer
535-14514-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-14514-1-ND - Remsbit (CT)
535-14514-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABS07-166-32.768KHZ-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 7pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABS07-166-32.768KHZ-T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)
Lastkapacitans
7pF