ABS06-32.768KHZ-9-1-T
DigiKeys produktnummer
535-10247-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-10247-1-ND - Remsbit (CT)
535-10247-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABS06-32.768KHZ-9-1-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 9pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABS06-32.768KHZ-9-1-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
9pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)