ABS05N-32.768KHZ-9-T5
DigiKeys produktnummer
535-ABS05N-32.768KHZ-9-T5TR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABS05N-32.768KHZ-9-T5CT-ND - Remsbit (CT)
535-ABS05N-32.768KHZ-9-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABS05N-32.768KHZ-9-T5
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 60 kOhms 2-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,039" (1,60 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Lastkapacitans
9pF