ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3
DigiKeys produktnummer
535-ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3TR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3CT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3
Beskrivning
CRYSTAL 30.0000MHZ 7PF SMD
Detaljerad beskrivning
30 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
7pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
30 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)