ABM8W-24.0000MHZ-8-B1U-T3
DigiKeys produktnummer
535-14050-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-14050-1-ND - Remsbit (CT)
535-14050-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8W-24.0000MHZ-8-B1U-T3
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM8W-24.0000MHZ-8-B1U-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)