ABM8G-12.000MHZ-4Y-T3
DigiKeys produktnummer
535-10901-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-10901-1-ND - Remsbit (CT)
535-10901-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8G-12.000MHZ-4Y-T3
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 120 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM8G-12.000MHZ-4Y-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
120 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-10°C-60°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)