ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-T
DigiKeys produktnummer
535-ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±20ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-T Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Lastkapacitans
8pF