ABM8AIG-16.000MHZ-12-3-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 2 942
Datablad
16 MHz ±25ppm Kristaller 12pF 70 Ohms 4-SMD, utan ledning
ABM8AIG-16.000MHZ-12-3-T3
DigiKeys produktnummer
535-ABM8AIG-16.000MHZ-12-3-T3TR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM8AIG-16.000MHZ-12-3-T3CT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM8AIG-16.000MHZ-12-3-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8AIG-16.000MHZ-12-3-T3
Beskrivning
CRYSTAL 16.000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM8AIG-16.000MHZ-12-3-T3 Modeller
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Frekvens
16 MHz
Frekvensstabilitet
±100ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±25ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Lastkapacitans
12pF