ABM8-40.000MHZ-12-B1U-T
DigiKeys produktnummer
535-ABM8-40.000MHZ-12-B1U-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM8-40.000MHZ-12-B1U-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM8-40.000MHZ-12-B1U-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8-40.000MHZ-12-B1U-T
Beskrivning
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 35 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM8-40.000MHZ-12-B1U-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
35 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
40 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)