ABM8-27.120MHZ-10-D1G-T
DigiKeys produktnummer
535-14403-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-14403-1-ND - Remsbit (CT)
535-14403-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8-27.120MHZ-10-D1G-T
Beskrivning
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27.12 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM8-27.120MHZ-10-D1G-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
27.12 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)